Lek. Med. Monika Radziszewska

Lek. Med. Monika Radziszewska admin 2024-04-07
Specjalista Psychiatra, Psychoterapeuta
Lek. Med. Monika Radziszewska

24 lat doświadczenia zawodowego. Jestem lekarzem medycyny, specjalistą psychiatrą.

Swoim pacjentom zapewniam diagnostykę i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych.

Udzielam im także wsparcia psychologicznego w trudnych sytuacjach życiowych, pomagam również radzić sobie ze stresem. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z największą starannością dobierając najlepszą formę terapii.

W pracy z pacjentem w diagnozie łączę zdobyte umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny akademickiej i medycyny naturalnej.

Leczę w sposób holistyczny i zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Ponadto stosuję poradnictwo żywieniowe w różnych jednostkach chorobowych oraz w zakresie ziołolecznictwa zachodniego i stosowanego w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Stosuje akupunkturę w redukowaniu napięcia i stresu, w zaburzeniach lękowych, nastroju, zaburzeniach snu, w zaburzeniach bólowych i psychosomatycznych. Posiadam 24 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w Szpitalu Psychiatrycznym, oraz pracy ambulatoryjnej i w gabinecie prywatnym. Przez 10 lat pełniłam funkcję ordynatora oddziału ogólno-psychiatrycznego, a także dyrektora ds. medycznych w Centrum Psychiatrycznym w Warcie i w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Od wielu lat jako biegły sądowy opiniuję w zakresie uzależnienia od alkoholu.