Kamila Pawlicka

Kamila Pawlicka admin 2024-04-07
Psycholog kliniczny, psycholog dorosłych, dzieci i młodzieży, psychodietetyk.
Kamila Pawlicka

Nastawiona na pomoc, niezwykle miła i empatyczna, wyszkolona aby słuchać i rozumieć każdego pacjenta.

Ukończyła studia w zakresie Psychologii dzieci i młodzieży – wsparcia rozwoju oraz Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywała na oddziałach w Szpitalu psychiatrycznym w Miliczu.

Bez względu na to, jakie problemy Cię dotyczą, podejdzie do Ciebie w sposób indywidualny i dostosuje terapię do twoich potrzeb. 

To także ekspert w analizowaniu i interpretowaniu Twojego zachowania, myśli i emocji.

Współpraca z psychologiem klinicznym to nie tylko  wygodny sposób na rozwiązanie swoich problemów, ale także unikalna okazja zrozumienia siebie samego. Psychologowie kliniczni posiadają narzędzia, które pomogą Ci zidentyfikować i skutecznie radzić sobie ze stresem. Dzięki jej wsparciu nauczysz się technik radzenia sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach oraz skutecznej komunikacji interpersonalnej, pomoże zyskać Ci większą samoświadomość, rozwiązać problemy, poprawić relacje, osiągnąć cele życiowe i przezwyciężyć traumę.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z Nami i umów się na wizytę aby otworzyć drzwi do lepszej i bardziej spełnionej przyszłości już dziś.